تابلو سازي

تابلو سازي

تاثیر تابلو مغازه بر زیبایی شهر

سه شنبه بیستم 12 1398

تاثیر تابلو مغازه بر زیبایی شهر موضوعی انکار نشدنی است. تابلوهای تبلیغاتی روشن، در برخی از شهرهای خاص دنیا حتی باعث جاذبه های تفریحی و توریستی شده است. اما موضوعی که مهم است زیبایی این نوع تابلوها است. برخی از تابلومغازه ها و تابلوهای تبلیغاتی با رنگ ها و طرح های نامناسب علاوه بر اینکه به زیبایی سطح شهر نمی افزایند، بلکه باعث شلوغی و سردرگمی آن نیز می شوند.

در تمامی کشورهای دنیا قوانین خاصی برای طراحی و نصب تابلوهای تبلیغاتی اعمال می شود تا تابلوهای مغازه تاثیر مثبتی بر زیبایی شهر داشته باشند. استفاده از رنگ های جذاب همراه با طرح های گرافیکی متنوع در تابلوهای روشن و حتی جلوه های سه بعدی که تابلوهای حروف برجسته ارائه می دهند هریک جذابیت خاصی به سطح شهر می بخشند.


هویت فضاهای شهری

تابلوهای تبلیغاتی امروزه به بخشی از هویت فضاهای شهری تبدیل شده اند. هویت بصری و برند سازی در این نوع تابلوها، از نیاز ها و سلایق مخاطبان آن ها که همگی مردم همان شهر هستند نشات می گیرد. بنابراین امروزه تابلوهای تبلیغاتی در صورت اجراهای عالی بخش مهمی از زیبایی شهرها را تحت تاثیر قرار می دهند. همانطور که اشاره شد، بهرمندی از تابلوسازی های حرفه ای موضوع مهمی است که باید بدان توجه نمایید تا سهم خود در زیبایی شهر را توسط تابلومغازه ی خود بپردازید.

مجموعه تابلو سازی، تابلو نامور با کسب چندین سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی و به طور تخصصی تابلوی لایت باکس فریم لس، تابلو لایت باکس، تابلو های طبقاتی، تابلو های مغازه و ... می تواند پاسخگوی هر نوع نیاز شما با هر سطح بودجه ای که در نظر گرفته اید باشد. استفاده از بهترین کیفیت متریال و طراحی های چشمگیر و جذاب از افتخارات مجموعه ماست. اگر به دنبال یک تابلوسازی معتبر هستید می توانید یکبار تجربه سفارش به مجموعه ما را امتحان کنید تا برای همیشه مشتری دائم ما شوید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با استفاده از شماره های قرار گرفته در سایت از خدمات مشاورین ما استفاده کرده و به خرید تابلو تبلیغاتی مورد نظر خود بپردازید. 


(0) نظر
X