تابلو سازي

تابلو سازي

تابلو چلنیوم

چهارشنبه ششم 1 1399

تابلو چلنیوم

 تابلو چلنیوم عموما به عنوان تابلو مغازه ، تابلوهای تبلیغاتی فروشگاه ها، تابلوهای ادارجات، تابلوی شرکت و  به طور گسترده ای به عنوان تابلوهای فضای باز و حتی به دلیل روشن بودن حروف به عنوان نوعی لایت باکس مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که امروزه چلنیوم، به طور گسترده ای در ساخت حروف تابلوهای حروف برجسته مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از این آلیاژ آلومینیومی برای ساخت حروف ، اولین بار در دهه 1970، توسط تابلوسازان رواج یافت.

تابلو چلنیوم چیست؟

چلنیوم به نوعی از آلیاژ آلمینیوم و استیل گفته می شود، مقاومت و سبکی خود را از آلمینیوم گرفته و زیبایی، براقیت خود را از استیل. حروف برجسته ای که از چلنیوم ساخته می شوند توسط پلکسی گلس روکش شده تا قابلیت نور پردازی نیز داشته باشند. چراغ هایی از نوع اس ام دی داخل هر یک از حروف کار گذاشته می شود تا در نهایت ظاهری زیبا، شفاف و روشن را ارائه دهند. در تابلو چلنیوم حروف به صورت جداگانه توسط نرم افزار های خاص طراحی و سپس به صورت کاملا اتوماتیک توسط لیزر برش داده می شوند. در انتها حروف بر روی پنلی از جنس های مختلف از جمله کامپوزیت، ترموو و ... نصب شده و تابلو آماده ی استفاده می شود.

 

ویژگی های چلنیوم

·        انعطاف پذیری بالای آن باعث ایجاد حروف با زوایای بسیار نرم مانند حروف فارسی، عربی و چینی می شود.

·        وزن سبک

·        کارکرد و خم شدن آسان ، مهر و موم آسان ، چسباندن و نصب آسان

·        لبه تاشو زیبا ، لبه اکسترود شده یا بدون لبه

·        ضد آب خوب ، مقاومت در برابر خوردگی خوب

·        پوشش پودری با کیفیت بالا

·        حفظ رنگ و شکل به مدت طولانی(به طور کلی حفظ رنگ 3-8 سال)

·        مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و تغییر آب و هوا

·         کار با آن آسان است

·        کاهش هزینه.

 

تابلو چلنیوم مناسب برای تبلیغات در فضای باز

تابلوهای چلنیوم یک روش محبوب برای جلب توجه مشتریان و تأکید بر تصویری از یک شرکت است. عاری از تابش خیره کننده ، دقیقاً همان کاری را که برای آن برنامه ریزی شده است را انجام می دهد: نمایندگی شرکت شما.

این نوع تابلوها در فضای باز برای شرکت هایی مناسب خواهد بود که در درجه اول در مورد ادعای خود به طور جدی و قابل اعتماد فکر می کنند و سپس با طراحی بدون نقص تابلو چلنیوم توسط تابلو سازی، این نقش را توسط تابلوی خود به خوبی برآورده می کنند. همانطور که گفته شد هر حرف در این تابلو ها، از چلنیوم درجه یک ساخته می شوند.

این نوع تابلوهای تبلیغاتی مزیت های بسیاری دارند که شامل قابلیت اطمینان بالا و مقاومت در برابر آب و هوا می شود. تابلو چلنیوم می تواند بدون از دست دادن ظاهر خود تغییرات را به خوبی بپذیرد. در صورت نیاز به تعمیر و تغییر این تابلوها ، هر حرف را می توان بدون حذف کل تابلو و با صرفه جویی در وقت و منابع ارزشمند برای صاحب آن ، به راحتی جایگزین کرد.

 

استفاده از تابلو چلنیوم یکی از بهترین انتخاب ها برای تابلوی مغازه

یک تابلوی مغازه در فضای باز یکی از بهترین استراتژی های بازاریابی است که شغل شما می تواند در آن سرمایه گذاری کند. به همین دلیل مهم است که از سرمایه گذاری خود نهایت استفاده را ببرید. استفاده از تابلو چلنیوم یکی از بهترین انتخاب ها برای تابلوی مغازه است. در اینجا دلایل خوبی وجود دارد که ثابت می کند تابلوی مغازه از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

تابلو مغازه شما مانند یک بیلبورد تبلیغاتی برای تجارت شما عمل می کند و 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته برای شما کار می کند. مزیت بزرگ تابلو مغازه این است که پس از خرید و نصب اولیه آن ، دیگر هزینه ای به دنبال ندارد، زیرا به احتمال زیاد شما صاحب فضایی هستید که تابلو را در آن قرار می دهید.

اگر به کل هزینه مالکیت تابلو توجه کنید ، اینکه چه مدت یک تابلوی با کیفیت دوام خواهد داشت و چه میزان تجارت جدید می تواند برای شما به ارمغان بیاورد و ... در می یابید که این تابلوهای تبلیغاتی ارزش سرمایه گذاری شما را دارد.

مهم نیست که مشاغل شما در کجا واقع شده باشد ، مگر اینکه شما تابلویی داشته باشید که به خوبی نشان دهد که تجارت شما وجود دارد. علائم شفاف، روشن و چشم نواز به راحتی در فروشگاه ها ابزاری مؤثر برای جلب توجه هر رهگذری هستند. اگر تابلوهای چلنیوم توسط تابلوسازی های خبره به خوبی اجرا شوند ، راهی عالی برای جذب مشتری جدید برای نزدیک شدن و بررسی محصولات شما هستند. تصویری که به وضوح نشان دهنده فعالیت شما در زمینه تجارت باشد نیز می تواند برای کمک به مردم در دانستن آنچه شما انجام می دهد بسیار مفید باشد.

 

 

تابلو مغازه در ابعاد بزرگ می تواند به ساخت برند شما کمک کند

برندسازی به معنای استفاده از ویژگی هایی مانند نام ، طرح ها ، نمادها ، آرم ها و اصطلاحات برای ارائه هویت متمایز به شرکت شما از رقبا است. برند سازی می تواند شما را از بقیه جدا کند و کاری کند تا مصرف کنندگان شما را به راحتی بشناسند. مارک تجاری شما همچنین به مصرف کنندگان در شکل گیری نظرات در مورد شغل شما کمک می کند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که این نظرات مثبت هستند و باعث جذب مشتریان جدید برای شما می شوند.

تابلو مغازه می تواند راهی مؤثر برای ساخت برند شما باشد. وقتی مارک خود را از طریق تابلوی مغازه می سازید، باید اطمینان حاصل کنید که تابلوهای سازگاری هستند. از همان رنگ ها ، قلم ها و سبک های برند خود، بر روی تابلو مغازه و همچنین همه موارد بازاریابی مانند بنرها ، تابلو های تبلیغاتی و برچسب های قفسه استفاده کنید. تابلو چلنیوم یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت تابلو مغازه و برند سازی است.

یک تابلوی چلنیوم سردرب فروشگاه می تواند یک برداشت اول عالی به مخاطبین شما بدهد

وقتی از تابو چلنیوم به عنوان تابلوی مغازه خود استفاده می کنید، اغلب اولین چیزی است که مشتری جدید در رابطه با تجارت شما می بیند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که این تابلو بهترین تصور ممکن را از شما ارائه می دهد تا مشتری شما را به یاد آورد و بخواهد با فروشگاه شما ارتباط برقرار کند. یک تابلوی فروشگاهی که به خوبی طراحی شده باشد و توسط یک تابلوسازی حرفه ای به زیبایی ساخته شده باشد، جلوه ی بسیار بهتری خواهد داشت.

برخی از ویژگی های یک تابلو چلنیوم سر درب مغازه ی خوب

اگر می خواهید تابلوی چلنیوم شما مؤثر باشد ، باید از فونتی استفاده کنید که خواندن آن آسان باشد. فونت های عجیب یا منحصر به فرد ممکن است زیبا به نظر برسند ، اما اگر مشتریان شما نتوانند آنچه را که می گوید بخوانند ، تابلوی شما عملاً بی فایده است.

ترکیب رنگی مناسب از حروف و پس زمینه نیز باعث افزایش خوانایی می شود. چندین ترکیب رنگ وجود دارد که به خوبی کار می کنند تا تابلو حروف برجسته شما برجسته شود. دو تا از مؤثرترین ترکیب ها حروف زرد روی زمینه سیاه و حروف سیاه روی زمینه زرد هستند.

 

فاصله مناسب برای خوانایی نیز مهم است. اطمینان حاصل کنید که بین کلمات و حروف شما فضای کافی وجود داشته باشد تا خواندن آن آسان باشد.

 

مجموعه تابلو سازی ، تابلو نامور با کسب چندین سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی و به طور تخصصی تابلوی لایت باکس فریم لس، تابلو لایت باکس، تابلو های طبقاتی، تابلو های مغازه و ... می تواند پاسخگوی هر نوع نیاز شما با هر سطح بودجه ای که در نظر گرفته اید باشد. استفاده از بهترین کیفیت متریال و طراحی های چشمگیر و جذاب از افتخارات مجموعه ماست. اگر به دنبال یک تابلوسازی معتبر هستید می توانید یکبار تجربه سفارش به مجموعه ما را امتحان کنید تا برای همیشه مشتری دائم ما شوید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با استفاده از شماره های قرار گرفته در سایت از خدمات مشاورین ما استفاده کرده و به خرید تابلو تبلیغاتی مورد نظر خود بپردازید.

منبع:  سایت تابلوسازی نامور

(0) نظر

تاثیر تابلو مغازه بر زیبایی شهر

سه شنبه بیستم 12 1398

تاثیر تابلو مغازه بر زیبایی شهر موضوعی انکار نشدنی است. تابلوهای تبلیغاتی روشن، در برخی از شهرهای خاص دنیا حتی باعث جاذبه های تفریحی و توریستی شده است. اما موضوعی که مهم است زیبایی این نوع تابلوها است. برخی از تابلومغازه ها و تابلوهای تبلیغاتی با رنگ ها و طرح های نامناسب علاوه بر اینکه به زیبایی سطح شهر نمی افزایند، بلکه باعث شلوغی و سردرگمی آن نیز می شوند.

در تمامی کشورهای دنیا قوانین خاصی برای طراحی و نصب تابلوهای تبلیغاتی اعمال می شود تا تابلوهای مغازه تاثیر مثبتی بر زیبایی شهر داشته باشند. استفاده از رنگ های جذاب همراه با طرح های گرافیکی متنوع در تابلوهای روشن و حتی جلوه های سه بعدی که تابلوهای حروف برجسته ارائه می دهند هریک جذابیت خاصی به سطح شهر می بخشند.


هویت فضاهای شهری

تابلوهای تبلیغاتی امروزه به بخشی از هویت فضاهای شهری تبدیل شده اند. هویت بصری و برند سازی در این نوع تابلوها، از نیاز ها و سلایق مخاطبان آن ها که همگی مردم همان شهر هستند نشات می گیرد. بنابراین امروزه تابلوهای تبلیغاتی در صورت اجراهای عالی بخش مهمی از زیبایی شهرها را تحت تاثیر قرار می دهند. همانطور که اشاره شد، بهرمندی از تابلوسازی های حرفه ای موضوع مهمی است که باید بدان توجه نمایید تا سهم خود در زیبایی شهر را توسط تابلومغازه ی خود بپردازید.

مجموعه تابلو سازی، تابلو نامور با کسب چندین سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی و به طور تخصصی تابلوی لایت باکس فریم لس، تابلو لایت باکس، تابلو های طبقاتی، تابلو های مغازه و ... می تواند پاسخگوی هر نوع نیاز شما با هر سطح بودجه ای که در نظر گرفته اید باشد. استفاده از بهترین کیفیت متریال و طراحی های چشمگیر و جذاب از افتخارات مجموعه ماست. اگر به دنبال یک تابلوسازی معتبر هستید می توانید یکبار تجربه سفارش به مجموعه ما را امتحان کنید تا برای همیشه مشتری دائم ما شوید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با استفاده از شماره های قرار گرفته در سایت از خدمات مشاورین ما استفاده کرده و به خرید تابلو تبلیغاتی مورد نظر خود بپردازید. 

(0) نظر
X